РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПРВОГ ДЕЛА ТУРНИРА У МАЛОМ ФУДБАЛУ „ЉИГ 2017“

РАСПОРЕД УТАКМИЦА ПРВОГ ДЕЛА

ТУРНИРА У МАЛОМ ФУДБАЛУ „ЉИГ 2017“

 

 

УТОРАК

 

18.јул

20,00 пионири СОКОЛОВИ – МЛАДОСТ

20,30                    АМФИБИЈА – ДОСТА 5

21,00 сениори СПАРТАК КАДЕТИ – ДУЧИЋ

22,40                 ГОДЕВАЦ – МОРАВА ГАС

22,20                  ДИСКОНТ ПЕЂА – КАФЕ ЛЕНС

 

СРЕДА

 

19.јул

20,30 петлићи ЛАВОВИ – ГРИН КРИСТАЛ

21,00 пионири ГРАДАЦ – ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ

21,30 сениори ГУМЕНИ – ТОП ХАИР

22,10                 ГУНДРА – ГОДЕВАЦ

22,50                ДД ДРАГОЈЛОВИЋ – ЖОРЖ ПАПАДУБИ

 

ЧЕТВРТАК

 

20.јул

20,30 пионири СОКОЛОВИ – ДОСТА 5

21,00                 АМФИБИЈА – ГРАДАЦ

21,30 сениори БАБАЈИЋ 1 – ХЛАДАН ЗАЈЕЧАРАЦ

22,10                 ГУКОШ – СТАРА ДАМА

22,50                АРСЕНАЛ – БАБАЈИЋ 2

 

ПЕТАК

 

21.јул

20,30 петлићи

21,00 пионири МЛАДОСТ – ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ

21,30 сениори КРАНС МОНТАНА – КАФЕ ЛЕНС

22,10                 ДУЧИЋ – СТАРА ДАМА

22,50                 ХЛАДАН ЗАЈЕЧАРАЦ – БАБАЈИЋ 2

 

СУБОТА

 

22.јул

20,30 петлићи

21,00 пионири СОКОЛОВИ – АМФИБИЈА

21,30 сениори   ГУМЕНИ – ГУНДРА

22,10                 КАФЕ ЛЕНС – ЖОРЖ ПАПАДУБИ

22,50                  ГУКОШ – СПАРТАК КАДЕТИ

 

НЕДЕЉА

 

23.јул

20,00 петлићи

20,30 пионири ГРАДАЦ – МЛАДОСТ

21,00                    ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ – ДОСТА 5

21,30 сениори ТОП ХАИР – МОРАВА ГАС

22,10                БАБАЈИЋ 1 – АРСЕНАЛ

22,50                  ДИСКОНТ ПЕЂА – ДД ДРАГОЈЛОВИЋ

 

ПОНЕДЕЉАК

 

24.јул

20,00 петлићи

20,30 пионири ДОСТА 5 – ГРАДАЦ

21,00                   ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ – АМФИБИЈА

21,30 сениори ГУНДРА – ТОП ХАИР

22,10                 ДИСКОНТ ПЕЂА – КРАНС МОНТАНА

22,50                БАБАЈИЋ 1 – БАБАЈИЋ 2

 

УТОРАК

 

25.јул

20,00 петлићи

20,30 пионири ГРАДАЦ – СОКОЛОВИ

21,00                   МЛАДОСТ – ДОСТА 5

21,30 сениори ГОДЕВАЦ – ТОП ХАИР

22,10                 МОРАВА ГАС – ГУМЕНИ

22,50                ДД ДРАГОЈЛОВИЋ – КАФЕ ЛЕНС

 

СРЕДА

 

26.јул

20,00 петлићи

20,30 пионири АМФИБИЈА – МЛАДОСТ

21,00 сениори АРСЕНАЛ – ХЛАДАН ЗАЈЕЧАРАЦ

21,40                ЖОРЖ ПАПАДУБИ – ДИСКОНТ ПЕЂА

22,20                 КРАНС МОНТАНА – ДД ДРАГОЈЛОВИЋ

23,00                ГОДЕВАЦ – ГУМЕНИ

 

ЧЕТВРТАК

 

27.јул

20,00 петлићи

20,30 пионири СОКОЛОВИ – ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ

21,00 сениори СПАРТАК – СТАРА ДАМА

21,40                ДУЧИЋ – ГУКОШ

22,20                 ГУНДРА – МОРАВА ГАС

23,00                КРАНС МОНТАНА – ЖОРЖ ПАПАДУБИ

 

У четвртфинале пласираће се првопласиране и другопласиране екипе.

Парови четвртфинала: А1 – Б2, Б1 – А2, Ц1– Д2 и Д1 – Ц2.

Парови полуфинала: А1-Б2 против Б1- А2 и Ц–Д2 против Д– Ц2.

___________________________________________________________

У конкуренцији пионира прве четири екипе играће у полуфинали, и то: 1 – 4   и   2 – ___________________________________________________________

У случају неповољних врененских прилика или других непредвиђених околности, одложене утакмице биће одигране по завршетку групне фазе такмичења, и то редоследом којим су и одлагане.

___________________________________________________________

У случају да обе екипе на терен изађу у дресовима истих боја или нијанси које се јасно не разликују, другоименована екипа играће у маркерима.

Оставите одговор